آرمان صداقتی، بهنام سپهرمند و مازیار سمیعی به درخواست وزارت اطلاعات در بازداشت ماندند

آرمان صداقتی، بهنام سپهرمند و مازیار سمیعی به درخواست وزارت اطلاعات در بازداشت ماندند، امیرکبیر
خبرنامه امیرکبیر: از میان نزدیک به ۲۰ دانشجویی که دیروز توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به تدریج تا ساعات اولیه بامداد امروز آزاد شدند، ۳ دانشجو به درخواست وزارت اطلاعات در بازداشت باقی ماندند و برای انجام تحقیقات تحویل مامورین این وزارتخانه شدند.

به گزارش خبرنامه امیرکبیر، در پی تجمع روز گذشته دانشجویان در دانشگاه علامه، آرمان صداقتی، عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی امیرکبیر، بهنام سپهرمند، عضو انجمن دموکراسی خواه دانشگاه تهران، و مازیار سمیعی، دانشجوی محروم از تحصیل دانشگاه علامه، به همراه جمعی دیگر از دانشجویان دستگیر شدند.

نیروهای امنیتی و انتظامی در حالی که از روز گذشته به تدریج دانشجویان بازداشت شده را آزاد کرده بودند، به درخواست وزارت اطلاعات صداقتی، سپهرمند و سمیعی را در بازداشت نگاه داشتند. از محل نگه داری این سه دانشجو و زمان آزادی آن ها اطلاعات دقیقی در دست نیست.

آرمان صداقتی یکی از دانشجویان فعال دانشگاه امیرکبیر است که با دریافت حکم قطعی یک ترم محرومیت از تحصیل از ابتدای سال تحصیلی به دانشگاه ممنوع الورود شد. این دانشجو عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه امیرکبیر نیز هست. صداقتی پس از اتمام تجمع روز گذشته در حال خروج از دانشگاه علامه دستگیر شد.

بهنام سپهرمند از فعالین دانشگاه تهران و از دانشجویان دموکراسی خواه این دانشگاه است. مازیار سمیعی نیز به علت فعالیت های دانشجویی اش در دانشگه علامه، حکم محرومیت موقت از تحصیل دریافت کرده است. سپهرمند و سمیعی اوایل برگزاری تجمع در حالی که قصد داشتند وارد دانشگاه علامه شوند توسط مامورین امنیتی به طرز وحشیانه ای بازداشت شدند و در خیابان مورد ضرب و شتم این نیروها قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.