سارا پالین: باکره‌گی به جای آموزش جنسی

شهرزاد نیوز: سارا پالین، فرماندار آلاسکا و معاون مک کین، حتی در بین جمهوریخواهان نیز در رابطه با سقط جنین از محافظه‌کاران تندرو به شمار می‌رود. او مخالف سرسخت سقط جنین است و آن را تنها در صورتی مجاز می‌داند که جان مادر در خطر باشد.

پالین طی یک سخنرانی در مبارزه‌ی انتخاباتی خود بر سر فرمانداری آلاسکا در این رابطه چنین گفت: “صرفنظر از هر اشتباهی که ما به عنوان جامعه مرتکب شویم، نمی‌توانیم اجازه دهیم که به زندگی یک موجود بیگناه پایان داده شود.”

پالین در ماه آوریل پنجمین فرزندش را که معلولیت ذهنی دارد به دنیا آورد، در حالی که در دوران حاملگی نیز از وضعیت جسمی و معلولیت روانی کودکش آگاه بود. او فرزند خود را “هدیه‌ی خداوند” خواند.

علاوه بر مخالفت با سقط جنین، پالین بارها نظر قاطع خود را در مورد حذف آموزش جنسی از مدارس اعلام کرده است. راه حل پالین، باکره‌گی به جای آموزش جنسی است. او همچنین معتقد است، بایستی در مدارس در کنار تدریس قانون تکامل، داستان آفرینش نقل شده در انجیل نیز تدریس شود.

به گزارش خبرگزاری اسوشیتدپرس، سیندی مک کین، همسر جان مک کین هفته‌ی گذشته اعلام کرد، در صورتی که پالین سقط جنین را رد کرده و آن را فقط در صورت تجاوز و یا زنای با محارم مجاز بداند، او را حمایت نخواهد کرد. او در این باره گفت: “من در این مورد موافق پالین نیستم، اگر چه به نظر او احترام می‌گذارم.” او همچنین افزود، در مورد حذف آموزش جنسی از مدارس نیز مخالف نظر پالین است، اگرچه مانند پالین معتقد است که کودکان را در مدارس بایستی به باکره‌ ماندن تا زمان ازدواج ترغیب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.