وب سایت کمپین حمایت از کانون مدافعان حقوق بشر راه اندازی شد

کانون زنان ایرانی :وب سایت کمپین حمایت از کانون مدافعان حقوق بشر به نشانی http://support-dhrc.com آغاز به کار کرد.

کمپین حمایت از کانون مدافعان حقوق بشر که بیست و چهارم دی ماه امسال کار خود را آغاز کرده بود با راه اندازی وب سایتی برای انعکاس فعالیت های خود در این زمینه و همچنین معرفی هرچه بیشتر فعالیت های شیرین عبادی و دفتر کانون مدافعان حقوق بشر راه اندازی شد.

درپی برخوردهای اخیر با شیرین عبادی ، برنده جایزه صلح نوبل و رییس کانون مدافعان حقوق بشر و یورش به دفتر وکالت او و نیز پلمپ دفتر کانون مدافعان حقوق بشر، جمعی از فعالان حقوق زنان ، کمپینی رادر حمایت از این کانون تشکیل دادند.

در اولین روز دی ماه امسال دفتر کانون مدافعان حقوق بشرمیزبان جشنی به مناسبت شصتمین سالگرد تصویب اعلامیه جهانی حقوق بشر بود اما ماموران نیروی انتظامی بدون این که حکمی در دست داشته باشند؛ به همراه تعدادی از افراد لباس شخصی به دفتر کانون مراجعه و حاضران را بیرون کردند و نیز دفتر کانون را پلمپ کردند.

همچنین نهم دی ماه امسال پنچ نفر تحت پوشش ماموران مالیاتی به دفتر وکالت شیرین عبادی مراجعه کردند و همه پرونده های محاکماتی ، ۷۷ جلد پرونده و پنچ کلاسور حاوی مکاتبات شخصی و اداری او را ضبط کردند.

جمعی از فعالان حقوق زنان با تشکیل این کمپین از فعالیت های کانون مدافعان حقوق بشر و همینطور شیرین عبادی حمایت می کنند. آنها در اولین اقدام خود به دیدار شیرین عبادی و برخی از اعضای کانون مدافعان حقوق بشر رفتند و قرار است گروههای مختلف از جمله دانشجویان ،معلمان ،پرستاران و … در هفته های بعد این دیدارها را ادامه دهند که اخبار مربوط به ان در سایت کمپین حمایت از کانون مدافعان حقوق بشر منتشر می شود.

این سایت شامل اخبار،گزارش، گفت و گو ، مقاله و بیانیه هایی است که درباره شیرین عیادی، کانون مدافعان حقوق بشر نوشته شده و می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.