تاکسی بی سیم بانوان شیراز در انتظار سهمیه

ایونا: انگار همین دیروز بود که چند تاکسی بیسیم بانوان از تهران وارد شیراز شدند و طی مراسمی آغاز به کار تاکسی بانوان را را در شیراز خواستار شدند .

به گزارش سرویس اجتماعی خبرگزاری زنان ایران ، از آن روز تا الان بیشتر از دو سال می گذرد و بسیاری از بانوان شیرازی در خیابان چشم به دنبال تاکسی بانوان دوخته اند. چند صباحی هم به امید دیدن وسوار شدن این نوع تاکسی از منزل خارج می شدند اما با توجه به اینکه بعد از گذشت دوسال خبری از تاکسی بانوان نشده همه این موضوع را به فراموشی سپرده اند ودیگر خبری از راه اندازی تاکسی بی سیم بانوان در شیراز نیست .

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری شیراز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری زنان ایران در شیراز گفت: متاسفانه هنوز سهمیه و اعتبارلازم از تهران برای راه اندازی تاکسی بیسم ویژه بانوان ابلاغ نشده است .

منصور مفتاحی افزود: در حال حاضر به منظور فعالیت تاکسی بیسیم بانوان ۵۰ نفر از بانوان راننده گزینش شده اند و مقدمات کار رافراهم کرده ایم ومنتظر اختصاص سهمیه از تهران هستیم .

وی با اشاره به اینکه پیگیریهای خودرابه صورت کتبی به سازمان تاکسیرانی کشور ارسال کرده ایم گفت:متاسفانه طی مدت ۴ سال اخیر هیچ نوع سهمیه تاکسی به شیراز اختصاص داده نشده است بلکه فقط سهمیه خودروهای فرسوده و تبدیل آنها به تاکسی جدید در شیراز وجود دارد .

مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری شیراز خواستار برطرف شدن این مشکل و تسریع در راه اندازی تاکسی بانوان در شیراز شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.