زنان کارآفرین اجازه ایجاد تزلزل در خانواده را نمی دهند

نوروز: در نشست عمومی انجمن زنان کارآفرین، نسبت به لایحه حمایت خانواده به شدت واکنش نشان داده شد .

در نشست عمومی زنان کارآفرین که روز گذشته در محل دفتر انجمن برگزار شد، پس از طرح بررسی روند تدوین لایحه و تغییراتی که دولت درآن داده بود و نیز عواقب و تبعات آن، کلیه کارآفرینان نسبت به این اقدام که حاصلی جز فروپاشی خانواده ها ندارد اظهار تعجب کردند و مسکوت گذاشتن آن را کافی ندانسته خارج شدن از دستور و بازگشت آن را ضروری دانستند . زنان کارآفرین همچنین هوشیاری زنان و حضور آگاهانه در صحنه را برای زنان یک وظیفه دانسته، مشارکت سیاسی و تلاش برای افزایش زنان در مجلس را یک هدف ارزشمند دانستند .

در این جلسه، مدیر اجرایی انجمن توسط هیات مدیره معرفی شد و گزارشی از عملکرد شش ماهه انجمن شامل فعالیت های گروههای ارتباطات، پژوهش و مشاوره، نشست های فصلی در استانهای خوزستان و آذربایجان شرقی و غربی و دیدارها و ملاقات هایی که به منظور جلب مشارکت سازمانهای دولتی و مراکز غیردولتی مرتبط گرفته شده ارائه شد و نیز برنامه های آتی انجمن شامل نشست فصلی پاییز در یزد، همایش سالانه انجمن و برنامه های آموزشی و پژوهشی بویژه امضای تفاهم نامه با مراکز مرتبط و نیز طرح مستندسازی کارآفرینی زنان، مورد بررسی قرار گرفت .

لازم به ذکر است در بخش بعدی نشست که هنگام افطار و با حضور حامیان کارآفرینی زنان برگزار شد، برضرورت توسعه کیفی تشکیلات از طریق مشارکت حامیان برای بهسازی و ارتقاء فعالیت ها و نیز تلاش برای ایجاد شبکه حقیقی از زنان کارآفرین مورد تاکید قرار گرفت .

به گفته روابط عمومی انجمن ، اطلاعیه در مخالفت از لایحه حمایت خانواده به زودی منتشر خواهد شد و زنان کارآفرین در سراسر کشو هرگز اجازه نمی دهند امنیت و آرامش روانی زنان و فرزندانشان و حتی مردان و استحکام بنیان خانواده با اینگونه اقدامات ناشایست و غیر تخصصی و بی مبنا مورد مخاطره قرار گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.