‪ ۱۸‬هزار زن اردبیلی از پلیس اخطار گرفتند

فرمانده ناحيه انتظامي استان اردبيل اعلام كرد:ماموران فرماندهي انتظامي اين استان در اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي به ‪ ۱۸‬هزار نفر از افراد بدحجاب و بد پوشش تذكر دادند.

امير سرتيپ دوم يعقوب رضازاده روز سه‌شنبه به خبرنگار ايرنا گفت: تاكنون از ‪ ۲۰‬فرد بدحجاب تعهد رعايت شرايط پوشش مناسب با عرف جامعه اخذ شده و فقط يك نفر به علت پوشش نامناسب و اصرار بر بدحجابي به مراجع قضايي استان معرفي شده است.

وي افزود: خوشبختانه وضعيت پوشش بانوان در اين استان مناسب است و وضعيت حجاب با تذكرات گشتهاي ارشاد نيروي‌انتظامي در ماههاي اخير به طور چشمگيري اصلاح شده و بهبود يافته است.

وي بيان كرد: اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي متوقف نخواهد شد و با آغاز مرحله دوم ، اين طرح تا پايان امسال نيز به اجرا در خواهد آمد.

وي اضافه كرد: در اجراي اين طرح در شش ماهه نخست امسال از ‪ ۴۴‬هزار واحد اماكن عمومي و ‪ ۲۸‬هزار مورد از مراكز اقامتي استان بازديد به عمل آمده و تعدادي از آنها به علت رعايت نكردن قوانين و مقررات مربوطه با دستور مقام قضايي پلمپ شده است.

اميررضازاده همچنين از بازديد ‪ ۴۱‬واحد ارايه‌كننده خدمات رايانه‌اي و بازبيني محتواي ‪ ۲۱‬دستگاه رايانه در شش ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد و افزود: در بازبيني اين رايانه‌ها معادل ‪ ۳۰‬هزار حلقه لوح فشرده فيلم مبتذل جمع آوري و منهدم شده است.

وي كشف ‪ ۹۵۱‬دستگاه گيرنده ماهواره و شش شبكه فساد متشكل از اتباع خارجي را جزو دستاوردهاي ديگر اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي در اين استان ذكر كرد.

فرمانده ناحيه انتظامي استان اردبيل در نيمه دوم امسال اجراي مرحله دوم طرح ارتقاي امنيت اجتماعي ، مبارزه با انواع سرقتها ، مبارزه با موادمخدر و ساماندهي گشتهاي كنترل محسوس و نامسحوس متخلفان و مجرمان را از جمله اولويتهاي فرماندهي انتظامي استان اعلام كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.