‪ ۱۸‬هزار زن اردبیلی از پلیس اخطار گرفتند

فرمانده ناحیه انتظامی استان اردبیل اعلام کرد:ماموران فرماندهی انتظامی این استان در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به ‪ ۱۸‬هزار نفر از افراد بدحجاب و بد پوشش تذکر دادند.

امیر سرتیپ دوم یعقوب رضازاده روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تاکنون از ‪ ۲۰‬فرد بدحجاب تعهد رعایت شرایط پوشش مناسب با عرف جامعه اخذ شده و فقط یک نفر به علت پوشش نامناسب و اصرار بر بدحجابی به مراجع قضایی استان معرفی شده است.

وی افزود: خوشبختانه وضعیت پوشش بانوان در این استان مناسب است و وضعیت حجاب با تذکرات گشتهای ارشاد نیروی‌انتظامی در ماههای اخیر به طور چشمگیری اصلاح شده و بهبود یافته است.

وی بیان کرد: اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی متوقف نخواهد شد و با آغاز مرحله دوم ، این طرح تا پایان امسال نیز به اجرا در خواهد آمد.

وی اضافه کرد: در اجرای این طرح در شش ماهه نخست امسال از ‪ ۴۴‬هزار واحد اماکن عمومی و ‪ ۲۸‬هزار مورد از مراکز اقامتی استان بازدید به عمل آمده و تعدادی از آنها به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات مربوطه با دستور مقام قضایی پلمپ شده است.

امیررضازاده همچنین از بازدید ‪ ۴۱‬واحد ارایه‌کننده خدمات رایانه‌ای و بازبینی محتوای ‪ ۲۱‬دستگاه رایانه در شش ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد و افزود: در بازبینی این رایانه‌ها معادل ‪ ۳۰‬هزار حلقه لوح فشرده فیلم مبتذل جمع آوری و منهدم شده است.

وی کشف ‪ ۹۵۱‬دستگاه گیرنده ماهواره و شش شبکه فساد متشکل از اتباع خارجی را جزو دستاوردهای دیگر اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این استان ذکر کرد.

فرمانده ناحیه انتظامی استان اردبیل در نیمه دوم امسال اجرای مرحله دوم طرح ارتقای امنیت اجتماعی ، مبارزه با انواع سرقتها ، مبارزه با موادمخدر و ساماندهی گشتهای کنترل محسوس و نامسحوس متخلفان و مجرمان را از جمله اولویتهای فرماندهی انتظامی استان اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.