تشخيص اشتباه پزشك زنان، دختر جوان را محكوم به مرگ كرد

دختر جوان و زيباي روستاي شمال شرق سوريه هرگز تصور نمي‌كرد كه نتيجه ويزيت پزشك زنان براي او به مثابه حكم اعدامي باشد كه از سوي برادر نوجوانش اجرا شود.

سرنوشت «سعاد» زماني به سمت اين پايان دلخراش هدايت شد كه به طور مرتب از درد معده‌اش شكايت مي‌كرد تا اين كه برادرش پيشنهاد داد او را به پزشكي در روستاي مجاور ببرد. او نيز به سرعت موافقت كرد.

به اين ترتيب هر دو وارد مطب پزشك شدند، اما پس از معاينه سطحي و بدون استفاده از دستگاه‌هاي مدرن، پزشك خطاب به پسر جوان گفت: «خواهرت باردار است و لازم است او را براي اطمينان از سقط جنين به بيمارستان شهر ببري.»

بر اساس اعلام روزنامه «عكاظ» منتشر شده در عربستان، «سعاد» در تاريكي شب به همراه برادرش به سمت روستايشان سوار اتوبوس شد؛ غافل از اين كه برادر نوجوانش چه نقشه‌هايي در سر پرورانده و چه تصميمي گرفته است.

در مسير حركت، برادر دختر جوان از راننده اتوبوس خواست تا توقف كند. هر دو پياده شده و به سمت روستا حركت به راه خود ادامه دادند. در همين لحظه بود كه برادر «سعاد» در اقدامي ناگهاني به سمت خواهرش حمله كرد و پس از خفه كردن او، پا به فرار گذاشت.

صبح روز پس از اين حادثه دلخراش، چوپان آن منطقه در حال گشت‌زني بود كه قرار گفتن جسد دختر جواني توجه‌اش را جلب كرد، از اين رو به سرعت موضوع را به پليس روستا اطلاع داد. دقايقي بعد، خانواده مقتول بر سر صحنه حادثه حاضر و مشخص شد كه دختر جوان بر اثر خفگي جان باخته است.

با انتقال جسد به پزشكي قانوني و بررسي جسد مشخص شد كه دختر جوان به دست شخصي به قتل رسيده و برآمدگي شكم به دليل ورم سرطاني داخل ديواره رحم است نه حاملگي!

در همين رابطه، ادامه بررسي‌هاي پليس نشان داد كه آخرين شخصي كه به همراه مقتول ديده شده، برادرش بوده است.

در اين ميان راننده روستا نيز به پليس گفت كه مقتول و برادرش در بين مسير از اتوبوس پياده شده‌اند.

تحقيقات پليس براي دستگيري متهم به قتل فراري ادامه دارد.

منبع:ايسنا به نقل از سايت خبري «الملف»،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.