اولین زن راننده اتوبوس در بندر عباس

نخستین راننده زن که درسازمان اتوبوسرانی شهرداری بندرعباس فعالیت دارد معتقداست:زنان هم می‌توانند بخوبی از عهده کارهای بزرگ برآیند وبه شایستگی به جامعه خود خدمت کنند.

راحیل امامدادی ‪ ۲۴‬ساله و متاهل که شهروندان بندرعباس را روزانه در مسیر میدان برق تا کوی ملت این شهر جابجا می‌کند، شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از علاقه فراوان خود به رانندگی سخن گفت و افزود: از اینکه در خدمت شهروندان به خصوص بانوان هستم، خوشحالم و برخورد مناسب آنان مرا در انجام وظیفه‌ام مصمم‌تر کرده است.

وی که دارای گواهینامه پایه یک می‌باشد و روزانه ‪ ۱۲‬نوبت مسافران را جابجا می‌کند،اظهارداشت:اگر در جامعه در حال توسعه و رو به پیشرفت ما هرکس به فراخور توانایی خود درسرنوشت جامعه سهیم شود، قطعاروندسازندگی و توسعه شتاب و جان تازه می‌گیرد.

امامدادی ضمن قدردانی ازاتوبوسرانی شهرداری بندرعباس به دلیل همکاری و تعامل سازنده با وی، بهترین مشوق خود را برخورد شایسته‌بانوان مسافر عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه احساس امنیت و آسایش بخصوص برای بانوان، احساس بسیار خوبی است اظهارداشت:از اینکه می‌بینم بانوان در کمال آسایش و راحتی به مقصد خود می‌رسند، خرسندم و لذت می‌برم.

وی اظهار امیدواری کرد بانوان با توجه به توانایی‌های خود و ظرفیت‌های موجود جامعه هر چه بیشتر در عرصه تلاش و سازندگی برای ساختن شهری زیباو با نشاط ، بیش از پیش مشارکت کنند و سهیم شوند.

امامدادی دارای مدرک دیپلم علوم تجربی است و قبلا به عنوان مربی آموزشگاه رانندگی در بندرعباس مشغول بکار بوده است.

منبع:ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.