کانون زنان ایرانی دوباره فیلتر شد

کانون زنان ایرانی :

وبسایت کانون زنان ایرانی از امروز( بیست و یکم آذرماه) دوباره فیلترشد. گفته می شود این فیلترینگ با دستور قضایی صورت گرفته است .این نشریه اینترنتی با روش خبری –تحلیلی به انتشار اخبار و گزارش های رویدادهای مربوط به زنان در همه حوزه های غیر دولتی و دولتی می پردازد و تلاش می کند با رعایت اصول حرفه ای روزنامه نگاری ، در فضایی منصفانه و بی طرفانه به انعکاس اخبار جنبش زنان بپردازد.

کانون زنان ایرانی که دارای بخش های مختلف از قبیل خبر و گزارش، آسیب های اجتماعی ،کتابخانه و آموزش است ،می کوشد در بخشی تحت عنوان اقتصاد زنان ،موفقیت های زنان ایرانی را در عرصه های مختلف اقتصادی به جامعه معرفی کند.

این نشریه هم مطالب تحلیلی دارد هم خبر و گزارش در حوزه زنان و می‌کوشد تریبونی باشد برای انعکاس فعالیتهای کوچک و بزرگ زنان.

دست اندرکاران این وبسایت اینترنتی با این اعتقاد که اغلب مواقع زنان درشهرهایی به جز پایتخت مورد غفلت قرار گرفته‌اند، می‌کوشند که نشریه‌شان محلی برای انعکاس فعالیت‌های زنان در همه ایران بویژه نقاط دور افتاده کشور باشد
و تاکنون گزارش های متعددی از زندگی زنان در مناطق مختلف ایران بویژه مناطق محروم تهیه و منتشر کرده اند.

آخرین سلسله گزارش های کانون زنان ایرانی در باره بازداشت فعالان کمپین یک میلیون امضا،مرگ مشکوک دکتر زهرا در بازداشتگاه منکرات همدان و تلاش شورای عالی صلح از جمله مادران برای ممانعت از وقوع جنگ در ایران بوده است.

آخرین آدرس فیلتر شده این سایت از این قرار است:

www.irwomen.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.